Back to homepage

Tag "hasa"

Hasa dh hysa ne burg

Hasa dh hysa ne burg 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔10:55, 10.Mar 2010

Hasa dhe hysa jan ken ne burg, hasa ka shkruar ne mur dhe hysa i ka than o has mos e shkruj ne mur se na qesin prej burgit.

Read Full Article
Radio dhe Kengetari

Radio dhe Kengetari 0

🕔14:54, 23.Jan 2010

Hasa dhe Hysa e kan pasur nje radio. Radio ju eshte prishur! E kan derguar tek nje specialist. Ai specialisti eshte frikesu qe ta hapte dhe i ka then nuk kam guxim per ta hapur. Hasa e Hysa kan shkuar

Read Full Article
Hasa dhe Hysa në Taksi

Hasa dhe Hysa në Taksi 0

🕔14:47, 5.Jan 2010

Ka ken hasa me hysen ne nje diskotek edhe ata 2 kan pi shum edhe jan dej. Kur kan dal prej diskotekes hasa i thot hyses a e marrmi nje taksi edhe ata dy kur te hypin ne taksi hysa

Read Full Article
Hasa dhe Hysa lindin

Hasa dhe Hysa lindin 0

🕔22:15, 12.Nën 2009

E pyet hasa, hysen: – Ku ke lind? Në spital i pergjigjet hysa, – Pse cfar pate i thot hasa.

Read Full Article
Hasa dhe Hysa Nju-Jork

Hasa dhe Hysa Nju-Jork 0

🕔14:05, 10.Nën 2009

Ne kohen e bombardimit te kullave hasa dhe hysa rastesisht ne Nju-Jork, afer ndertesave. Meqe keta ishin te fort, hasa ka hyr mbrenda ne ndertes,kurse hysa i ka pritur posht njerzit qe i shpetonte hasa, kur e ka hellur prej

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031