Hasa dhe Hysa Nju-Jork

Administratori
By Administratori 10 Nëntor, 2009 14:05

Hasa dhe Hysa Nju-Jork

Ne kohen e bombardimit te kullave hasa dhe hysa rastesisht ne Nju-Jork, afer ndertesave.
Meqe keta ishin te fort, hasa ka hyr mbrenda ne ndertes,kurse hysa i ka pritur posht njerzit qe i shpetonte hasa, kur e ka hellur prej lart hasa zezakun, hysa nuk e ka pritur posht, dhe hasa i nevrikosun e qorton hysen i cili ia kthen…
po ti ore mos mi gjuj ata te shkrumuarit se e ka pas puna tyre!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 10 Nëntor, 2009 14:05
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.