Pac Man

 

Sonic

Gold Miner

Kush do behet YLL

Facebook Comments

Write a comment

175 Comments

 1. Avdullah Kelmendi 17 Tetor, 14:18

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

 2. LAMI 1 Prill, 20:53

  PO SHUME LOJ E MIRE TE FUNDI KESH EHUPA 500 LOJTAR KAN FITU NE KETE LOJE EJANI LUANI SHUME KUIZ I MIRE PYTJE:

 3. nesa 7 Gusht, 18:47

  pershendetje

 4. Avdullah 3 Dhjetor, 19:03

  Cila nga këto kafshë është konsideruar miku më besnik i njeriut?

  a) Qeni
  b) Majmuni
  c) Ujku
  d) Dhelpra

 5. Bleona 27 Dhjetor, 09:08

  Ketu ka shume lojera te mira sic eshte edhe kuizi”Kush do te behet Yll”.!
  🙂 😀 :*

 6. klejdi 22 Shtator, 20:10

  lojrat me te mirat dhe me pelqejn pamas

 7. lirim mazreku 1 Mars, 13:58

  vallahi shum loj e bukur

 8. Edon Ajvazi 10 Dhjetor, 19:32

  lojrat jan shu te miraa 😉

 9. endrit 1 Nëntor, 14:09

  i mir jom dua femen

 10. admin Author 18 Gusht, 22:46

  Komun e Shkoders – Shqipri

 11. Lonna 18 Gusht, 13:11

  qook gyzel.. shum mir verttett

 12. Lonna 18 Gusht, 13:10

  m”pelqen me tregoni se nga vjen ky fshati apo qka esht postribe

 13. arian 23 Korrik, 22:35

  shum te mira lojrat walla

 14. anisa 30 Qershor, 12:26

  lojrat jane shume te miraaaaa te gjithaaaaaa……………………

 15. julieta 23 Qershor, 14:12

  loja ma e mir eshte kush do te behet yll loj shum interesant une weq deri ne 9 po shkoj ma anena nuk po munda

View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.