Pac Man

 

Sonic

Gold Miner

Kush do behet YLL

Facebook Comments

Write a comment

175 Comments

 1. Avdullah Kelmendi 17 Tetor, 14:18

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  [Pergjigju]

 2. LAMI 1 Prill, 20:53

  PO SHUME LOJ E MIRE TE FUNDI KESH EHUPA 500 LOJTAR KAN FITU NE KETE LOJE EJANI LUANI SHUME KUIZ I MIRE PYTJE:

  [Pergjigju]

 3. nesa 7 Gusht, 18:47

  pershendetje

  [Pergjigju]

 4. Avdullah 3 Dhjetor, 19:03

  Cila nga këto kafshë është konsideruar miku më besnik i njeriut?

  a) Qeni
  b) Majmuni
  c) Ujku
  d) Dhelpra

  [Pergjigju]

 5. Bleona 27 Dhjetor, 09:08

  Ketu ka shume lojera te mira sic eshte edhe kuizi”Kush do te behet Yll”.!
  🙂 😀 :*

  [Pergjigju]

 6. klejdi 22 Shtator, 20:10

  lojrat me te mirat dhe me pelqejn pamas

  [Pergjigju]

 7. Edon Ajvazi 10 Dhjetor, 19:32

  lojrat jan shu te miraa 😉

  [Pergjigju]

 8. endrit 1 Nëntor, 14:09

  i mir jom dua femen

  [Pergjigju]

 9. Lonna 18 Gusht, 13:10

  m”pelqen me tregoni se nga vjen ky fshati apo qka esht postribe

  [Pergjigju]

  Lonna është pergjigjur:

  qook gyzel.. shum mir verttett

  [Pergjigju]

  admin është pergjigjur:

  Komun e Shkoders – Shqipri

  [Pergjigju]

  lirim mazreku është pergjigjur:

  vallahi shum loj e bukur

  [Pergjigju]

 10. arian 23 Korrik, 22:35

  shum te mira lojrat walla

  [Pergjigju]

 11. anisa 30 Qershor, 12:26

  lojrat jane shume te miraaaaa te gjithaaaaaa……………………

  [Pergjigju]

 12. julieta 23 Qershor, 14:12

  loja ma e mir eshte kush do te behet yll loj shum interesant une weq deri ne 9 po shkoj ma anena nuk po munda

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031