Zhana Klod Van Dam

Zhana Klod Van Dam 0

🕔20:47, 30.Nën 2009

A ken nje njeri edhe ka hyp ne pem, edhe ka kalu atypari nje polic edhe i ka than: kush je ti? Ai eshte pergjigjur: Zhana Klod Van Dam. Ky polici i thot: hajt pra uluni tet katert ne tok.

Read Full Article
Unaza policit

Unaza policit 0

🕔17:48, 27.Nën 2009

Ishte një polic dhe i kishte rënë unza në tokë. Por tani në një pjesë të rrugës kishte dritë dhe pjesa tjetër ishte errsir. Unaza i ra tek pjesa pa dritë, dhe ai po shikonte për unazen aty ku kishte

Read Full Article
Makina

Makina 0

🕔17:46, 27.Nën 2009

Dy shokë takohen mbas shumë kohësh dhe u ulën të pinin kafe. Duke folur me njëri-tjetrin e pyet njëri. A je martuar? Po i përgjigjet. Po ti? Edhe unë por me ka zënë halli i thote. Po pse? Kërkon gruaja

Read Full Article
Analizat e Spermes

Analizat e Spermes 0

🕔16:44, 27.Nën 2009

Nje plak 75 vjec shkon tek doktori per te bere analiza sperme. Doktori i jep nje kavanoz dhe i thote qe ta depozitoje spermen aty. Te nesermen, xhaja i dha doktorit kavanozin bosh. – Cfare ndodhi, tha doktori? – Ah

Read Full Article
Tre djemt

Tre djemt 0

🕔16:42, 27.Nën 2009

Tre djem ishin tuj u ngatërru me njeni-tjetrin e tuj i thanë njeni-tjetrit s’ke m’u rrit ma, ke me metë i shkurtun, etj. Kur mas pak kohe, i madhi prej ture thotë: unë kam m’u rrit ma shum se ju,

Read Full Article