Back to homepage

Rreth nesh

Qëllimi i krijimit të kësaj webfaqe është që të gjithë banoret e Postribes brenda po jasht vendit, dhe ato që e duan Postriben të mblidhen në këtë webfaqe dhe tu krijohet mundesia të shohin video, të lexojnë lajme,  të dëgjojnë muzikë, të shofin fotografi  dhe shume gjëra të tjera për komunen e Postribes.

Puna jonë qëndron në gjetjen e materialeve, përpunimin, dhe hedhjen e tyre në mënyrë të hijshme në këtë faqe interneti.

Materjalet apo lajment janë gjithnjë të shoqëruara me një shpjegim që tregon mbi ose i kujt është shkrimi apo nga është burimi.

Kush merret me këtë Faqe:

Faqja është ide dhe nismë e Izmirit.

Stafi administrativ i Postribe.Com mirpret gjith banoret e Postribes anembane botes dhe e me këtë rast falenderon te gjithe pjestaret e saj që merren dhe kalojne kohë të lirë në këtë rubrikë.

Kjo webfaqe u ndertua me informacione te derguara nga

Muharrem Bajraktari
Riza Spahija


Ilirjan Kallaj
Artan Bahcja
Enver Bushaj
Muhammed Sytari
Paskali Photography
Ruzhdi Halili
Rezart Halili

Facebook Comments

Write a comment

4 Comments

 1. admin Author 16 Shtator, 12:26

  Pershendetje Afrime Sula,

  Ju lutem shikoni ketu http://www.postribe.com/fotografija/ ka fotografi nga gjitha fshatrat e Postribes.
  Kohet e fundit nuk jemi marr shum me webfaqen por ato personi si deshirojn te dergojne fotografi ose info ne jemi gati ti vendosim online.

  Respekte,
  http://www.postribe.com

 2. Afrime Sula 15 Shtator, 06:18

  A mund to vendosni fotografi te fshatave te krahine te Postribes , jo vetem Dragoc , Postiba ashte e madhe dhe ka shume vende te bukura dhe fshatra te bukura….Do te ishte interesante te shikosh Postriben ne kohen e Enverit dhe tani.
  Pershendetje te gjitheve dhe ne vecanti Muharrem Bajrraktarit.

 3. admin Author 22 Prill, 17:33

  Akoma nuk kemi informacion, ne qoftese keni ju ndo nje informacion mundeni ta dergoni kur te duani ju. Faleminderit

 4. jeti 10 Mars, 17:16

  Jam i interesum per historin e postrribes ne baza historike.
  Per cfar arsyjet nuk e jepni ne faqen e postrribes?

View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.