Back to homepage

Rreth nesh

Qëllimi i krijimit të kësaj webfaqe është që të gjithë banoret e Postribes brenda po jasht vendit, dhe ato që e duan Postriben të mblidhen në këtë webfaqe dhe tu krijohet mundesia të shohin video, të lexojnë lajme,  të dëgjojnë muzikë, të shofin fotografi  dhe shume gjëra të tjera për komunen e Postribes.

Puna jonë qëndron në gjetjen e materialeve, përpunimin, dhe hedhjen e tyre në mënyrë të hijshme në këtë faqe interneti.

Materjalet apo lajment janë gjithnjë të shoqëruara me një shpjegim që tregon mbi ose i kujt është shkrimi apo nga është burimi.

Kush merret me këtë Faqe:

Faqja është ide dhe nismë e Izmirit.

Stafi administrativ i Postribe.Com mirpret gjith banoret e Postribes anembane botes dhe e me këtë rast falenderon te gjithe pjestaret e saj që merren dhe kalojne kohë të lirë në këtë rubrikë.

Kjo webfaqe u ndertua me informacione te derguara nga

Muharrem Bajraktari
Riza Spahija


Ilirjan Kallaj
Artan Bahcja
Enver Bushaj
Muhammed Sytari
Paskali Photography
Ruzhdi Halili
Rezart Halili

Facebook Comments

Write a comment

4 Comments

 1. Afrime Sula 15 Shtator, 06:18

  A mund to vendosni fotografi te fshatave te krahine te Postribes , jo vetem Dragoc , Postiba ashte e madhe dhe ka shume vende te bukura dhe fshatra te bukura….Do te ishte interesante te shikosh Postriben ne kohen e Enverit dhe tani.
  Pershendetje te gjitheve dhe ne vecanti Muharrem Bajrraktarit.

  [Pergjigju]

  admin është pergjigjur:

  Pershendetje Afrime Sula,

  Ju lutem shikoni ketu http://www.postribe.com/fotografija/ ka fotografi nga gjitha fshatrat e Postribes.
  Kohet e fundit nuk jemi marr shum me webfaqen por ato personi si deshirojn te dergojne fotografi ose info ne jemi gati ti vendosim online.

  Respekte,
  http://www.postribe.com

  [Pergjigju]

 2. jeti 10 Mars, 17:16

  Jam i interesum per historin e postrribes ne baza historike.
  Per cfar arsyjet nuk e jepni ne faqen e postrribes?

  [Pergjigju]

  admin është pergjigjur:

  Akoma nuk kemi informacion, ne qoftese keni ju ndo nje informacion mundeni ta dergoni kur te duani ju. Faleminderit

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031