Back to homepage

Gezuar Festen e Flamurit

Gezuar Festen e Flamurit

 

Gezuar Festen e Flamurit

 

Facebook Comments

Write a comment

8 Comments

 1. ardyy Nëntor 29, 18:06

  e kalofshi nje dit shum te mir

  [Pergjigju]

 2. ardyy Nëntor 29, 18:00

  postibe edua shum

  [Pergjigju]

 3. hysa Dhjetor 1, 11:47

  kaloni mir ne 28 nentorin gjith shqiptarve

  [Pergjigju]

 4. muhamed Nëntor 29, 21:04

  urime edhe juve krejtve 28 nentorinn ju deshiroj suksese te gjidhve nga shkupi ju pershendes

  [Pergjigju]

 5. leunora Nëntor 28, 18:38

  superr

  [Pergjigju]

 6. leunora Nëntor 28, 18:37

  mir shum

  [Pergjigju]

 7. Enis Nëntor 28, 18:08

  18 nëntor e dua shum edhe e festoj shum sepse ”adem jashari” ka luftuar per neve edhe e festivoj ”GOOD BYE”

  [Pergjigju]

 8. ridvan Nëntor 28, 16:15

  po du me antar

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Janar 2020
H M M E P S D
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031