Hasa dh hysa ne burg

Administratori
By Administratori 10 Mars, 2010 10:55

Hasa dh hysa ne burg

Hasa dhe hysa jan ken ne burg, hasa ka shkruar ne mur dhe hysa i ka than o has mos e shkruj ne mur se na qesin prej burgit.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 10 Mars, 2010 10:55
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.