Back to homepage

Feja Islame

Xhamia Dragoc – Live

Xhamia Dragoc – Live 0

🕔09:26, 4.Mar 2016

Xhamia Dragoç – Webcam live SHIKO XHAMIA DRAGOC LIVE Oraret e faljes (Shkoder)

Read Full Article
Gezuar Fiter Bajramin

Gezuar Fiter Bajramin 1

🕔22:08, 8.Gus 2013

Es selamu alejkum we rahmetullahi we berkatuh!. Urime festën e Fitër Bajramit, duke lutur All-llahun Subhanehu ve Teala përmes Emrave të Tij të Bukur dhe Cilësive të Tija të Përsosura të na pranoj të gjitha adhurimet,të na fal mëkatet tona

Read Full Article
Fundi i Botës?? JO!!

Fundi i Botës?? JO!! 0

🕔22:20, 20.Dhj 2012

. TALLJA E RADHËS !!! Fundi i Botës më 21 Dhjetor 2012!!! Para se të thellohem në këtë shkrim të shkurtër, para se të them çdo gjë tjetër, dua t’a përsëris atë që të gjithë ne besimtarët muslimanë e kemi

Read Full Article
GËZUAR KURBAN BAJRAMIN!

GËZUAR KURBAN BAJRAMIN! 1

🕔09:07, 25.Tet 2012

Sot është Kurban Bajrami. Në emër të Portalit Postribe.comju urojmë gëzuar festën e Bajramit të Kurbanit. Entuziazmi i Bajramit të Kurbanit ka përfshirë të gjithë vendin. Entuziazmi filloi në xhami, të cilat u mbushën plot e për plotë me besimtarët

Read Full Article
Fiter Bajrami 2011 Xhamia Mes-Myselim

Fiter Bajrami 2011 Xhamia Mes-Myselim 0

🕔16:19, 8.Nën 2011 Read Full Article