Hasa dhe Hysa në Taksi

Administratori
By Administratori 5 Janar, 2010 14:47

Hasa dhe Hysa në Taksi

Ka ken hasa me hysen ne nje diskotek edhe ata 2 kan pi shum edhe jan dej.
Kur kan dal prej diskotekes hasa i thot hyses a e marrmi nje taksi edhe ata dy kur te hypin ne taksi hysa e vet taksixhin sa pare kushton per 3 veta deri ne shpi taksixhija i thot po ju vec 2 veta kekeni, hasa i thot taksixhis pse a nuk po vjen ti me neve a??

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 5 Janar, 2010 14:47
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.