Hasa dhe Hysa lindin

Administratori
By Administratori 12 Nëntor, 2009 22:15

Hasa dhe Hysa lindin

E pyet hasa, hysen:
– Ku ke lind?
Në spital i pergjigjet hysa,
– Pse cfar pate i thot hasa.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 12 Nëntor, 2009 22:15
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.