Back to homepage

Feja islame

Feja islame

Degjo Kuranin

Facebook Comments

Write a comment

70 Comments

 1. arta 3 Shkurt, 18:41

  ALL-LLAHU ësht një te gjith ti besojm ALL-LLAHUT

 2. arbresha 24 Janar, 20:03

  ALLAHU ju shpërbleftë për gjith këte pun të madhe , i lus te gjith vllezerit dhe motrat muslimane qe Namazin i cili eshtë farz per qdo Musliman mos ta lën anash , sepse nëse doni shpëtim në ditën e fundit-ditën e kijameti namzai dhe punët e mira do ju shpëtojnë AMIN.
  Unë jam vetëm një vajz 14 vjeqre por unë u mundova që në pika të shkurtera ti cek gjerat qe janë kusht për Muslimanin ,Shpresoj që të na i pranoj lutjet ALLAHU XH.SH që gjithmonë lutemi tek ai dhe na shpërblenë me të mira ELHAMDULILAH .

 3. endrit 29 Dhjetor, 19:27

  Selam Alejkum te gjithve ju uroj dita te mira besimtarve musliman

 4. amra 7 Dhjetor, 16:11

  eselamu alejkum vllezer e motra namazi asht farz boni namaz nese doni te keni shpetim nga zjarmu i xhehnemit ju lutem motra muslimane mos ja ktheni shpinen namazit po ju perkulini allahut ne seqde nese doni shpetim ne diten e kijametit alejkum selm

 5. qlirim ibrahimaj 17 Nëntor, 19:40

  shahadeti eshte dova e pare e myslimanit andaj falnu sa te keni mundesi dhe mesone kete dov. uesheduen lai lai ilallah uesheduen muhameden abduhu veresuluhu.kjo eshte dova e par e myslimanit dhe ju uroj festen e kurban bajramit te gjithve besimtarve mysliman

 6. jeto 11 Nëntor, 11:39

  pershendetje per gjith muslimanet zoti dhasht te mire per besimtaret

 7. ardijana 15 Tetor, 15:44

  mir e ka blerina se ma mir se mu fal s’ka ku hskon si do kurva qe dal neper udh e neper kafiqe ma mir osht me u fal sesa me bo qashtut besoni zotit se veq qat zot e kemi ai na ka fal edhe ai na mer

 8. sead 13 Tetor, 21:28

  allahu ju shperbleft ne gjenet

 9. arta 11 Tetor, 21:59

  allahu ju shperbleft ne Gjeneht

 10. rinor 26 Prill, 16:15

  zoti eshe 1aj na krijoj edhe do te ne na merr si na krijoj dhe do te na merr do te shkojm neat boten tjeter

View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.