Kategori

Feja islame

Degjo Kuranin

Facebook Comments

70 përgjigje te “Feja islame”

ALLAHU ju shpërbleftë për gjith këte pun të madhe , i lus te gjith vllezerit dhe motrat muslimane qe Namazin i cili eshtë farz per qdo Musliman mos ta lën anash , sepse nëse doni shpëtim në ditën e fundit-ditën e kijameti namzai dhe punët e mira do ju shpëtojnë AMIN.
Unë jam vetëm një vajz 14 vjeqre por unë u mundova që në pika të shkurtera ti cek gjerat qe janë kusht për Muslimanin ,Shpresoj që të na i pranoj lutjet ALLAHU XH.SH që gjithmonë lutemi tek ai dhe na shpërblenë me të mira ELHAMDULILAH .

Selam Alejkum te gjithve ju uroj dita te mira besimtarve musliman

eselamu alejkum vllezer e motra namazi asht farz boni namaz nese doni te keni shpetim nga zjarmu i xhehnemit ju lutem motra muslimane mos ja ktheni shpinen namazit po ju perkulini allahut ne seqde nese doni shpetim ne diten e kijametit alejkum selm

shahadeti eshte dova e pare e myslimanit andaj falnu sa te keni mundesi dhe mesone kete dov. uesheduen lai lai ilallah uesheduen muhameden abduhu veresuluhu.kjo eshte dova e par e myslimanit dhe ju uroj festen e kurban bajramit te gjithve besimtarve mysliman

mir e ka blerina se ma mir se mu fal s’ka ku hskon si do kurva qe dal neper udh e neper kafiqe ma mir osht me u fal sesa me bo qashtut besoni zotit se veq qat zot e kemi ai na ka fal edhe ai na mer

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.