Back to homepage

Tag "zoti"

Xhaja me hashash

Xhaja me hashash 0

🕔21:36, 11.Pri 2012

Zoti zbret ne toke i maskuar per te provuar zemrat e njerezve. – Ke nje cigare, te lutem? -pyet ai nje kalimtar. – Sa jane shtuar lypsat-ia kthen kalimtari. – Ke nje cigare, te lutem -pyet ai nje tjeter. –

Read Full Article
Zoti krijoi

Zoti krijoi 0

🕔15:08, 13.Pri 2011

Zoti krijoi boten, nje mrekulli. Zoti krijoi detin, nje fantazi. Zoti te krijoi edhe ty… Epo nje gomarllek do e bente dhe ai…

Read Full Article
Ndihma e Zotit

Ndihma e Zotit 0

🕔12:41, 30.Mar 2011

Nje anije ishte gati duke u mbytur. Te gjithe po shkonin tek varkat e shpetimit por nje njeri ndenji ne varke se thoshte se do e shpetonte Zoti.Te tjeret shpetuan e shkun ne toke e ky ne varke e priste

Read Full Article
Ferrari

Ferrari 0

🕔10:52, 10.Mar 2010

Nje dite vdes M.Shumaker dhe shkon ne parajs. Ne parajs takon zotin dhe zoti i thot:- ti ke qen me i miri ne F1 dhe keshtu do te jap Ferrarin me te shpejt ne bot. Merr ferrarin dhe ja shtron

Read Full Article