Beni me mamin

Beni me mamin 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔13:55, 30.Mar 2011

Nje dite Beni kishte bere shume gabime dhe mami e kishte denuar te mos fliste asnje llaf. Shkuan me trene dhe nje grua qe ishte shtatezene e pyeti: si e ke emrin? Beni nuk foli, gruaja: o shurdh si e

Read Full Article
Nana dhi dhe 7kecat

Nana dhi dhe 7kecat 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔13:52, 30.Mar 2011

Ka ken nana dhi me 7 keca edhe kur ka shku npun nana dhi i ka than kecave mos me ja hap deren askujt. Vjen ujku edhe i thot kecave un jam nana dhija hapeni deren ata e pysin si eshte passwordi? Ujku

Read Full Article
Ndihma e Zotit

Ndihma e Zotit 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔12:41, 30.Mar 2011

Nje anije ishte gati duke u mbytur. Te gjithe po shkonin tek varkat e shpetimit por nje njeri ndenji ne varke se thoshte se do e shpetonte Zoti.Te tjeret shpetuan e shkun ne toke e ky ne varke e priste

Read Full Article
Piktor i Postribes “Gentian Mataj”

Piktor i Postribes “Gentian Mataj” 1 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔12:26, 29.Mar 2011

Piktor i Postribes “Gentian Mataj” Ura e mesit – Janar 2O11 Piktor i Postribes “Gentian Mataj”   Klikoni Ketu dhe shikoni me shum nga puna e piktorit nga Postriba – Gentian Mataj

Read Full Article
Cfar ben lepuri kur bie shi?

Cfar ben lepuri kur bie shi? 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔09:53, 25.Mar 2011

Laget

Read Full Article