Zoti krijoi

Administratori
By Administratori 13 Prill, 2011 15:08

Zoti krijoi

Zoti krijoi boten, nje mrekulli.
Zoti krijoi detin, nje fantazi.
Zoti te krijoi edhe ty…
Epo nje gomarllek do e bente dhe ai…

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 13 Prill, 2011 15:08
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.