Xhaja me hashash

Administratori
By Administratori 11 Prill, 2012 21:36 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Zoti zbret ne toke i maskuar per te provuar zemrat e njerezve.
– Ke nje cigare, te lutem? -pyet ai nje kalimtar.
– Sa jane shtuar lypsat-ia kthen kalimtari.

– Ke nje cigare, te lutem -pyet ai nje tjeter.
– Pse keshtu, u lirua? -i pergjigjet ky.

Hec e hec Zoti sheh nje fshatar plak dhe i thote: Ke nje cigare per mua or xhaje?
– Duhan nuk kam te keqen xhaja por kam hashash po te duash, por vec shiko se eshte shume i forte keshtu qe mos e thith mese 3 here-i thote. Zoti duke i ditur fuqite e tija e thith 6-7 here dhe i thote: Une jam Zoti dhe meqe qenke njeri i mire do te te marr ne parajse.

– Por te thashe or dreq-i thote xhaja qe te mos ta thithje mese 3 here se te ze…

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 11 Prill, 2012 21:36 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031