Maloku ne kinema

Maloku ne kinema 0

🕔12:25, 28.Pri 2011

Nje malok vete ne kinema dhe shef nje film porno, ku ne ate moment nje pornostar po ja merte me goj. Del nga kinemaja dhe vete ne mal dhe i thot gruas: Grua ke me ma marr me goj. Ca

Read Full Article
Fasulet

Fasulet 0

🕔12:01, 28.Pri 2011

Mesuesi pyet Benin: Pse i hedhim vaj fasuleve kur i zjejme???? Beni: Qe te mos na zeri bytha ndryshk.

Read Full Article
Te dua

Te dua 0

🕔19:48, 25.Pri 2011

Ajo: Te dua pa mase Ai: Te dua pa fund Ajo: O Idiot vetem aty e ke mendjen Ti

Read Full Article
Bar Restorant Paradise

Bar Restorant Paradise 0

🕔09:11, 23.Pri 2011

Bar Restorant Paradise Adresa: Shqiperi -> Shkoder -> Postribe -> Tek ish pularia e vjetur, 2km para Ures e Mesit. Juve mundeni të na kontaktoni edhe në Cel. 0683657577 (Myzafer Celaj) Kapaciteti 600 venesh & Parking i bollshum JU MIREPRESIM

Read Full Article
Komandanti

Komandanti 0

🕔15:15, 15.Pri 2011

Fadili ishte ne ushtri dhe i vdes babai. I thojne komandantit tregoji Fadilit qe i ka vdek baba por jo drejtperdrejte se merzitet. Te nesermen komandanti: Ushtare kush ka babe nje hap para, ti Fadil ku k*rin po shkon?

Read Full Article