Back to homepage

Tag "polici"

Polici dhe shoferi

Polici dhe shoferi 0

🕔13:48, 17.Nën 2009

Duke ecur me makine nje shofer e ndalon nje polic dhe e gjobit edhe pse ishte brenda rregullores. Pas nje debati te shkurter shoferi i hip makines de para se te niset i thote policit, hajt te nodht si gjelit

Read Full Article
Hoxha me biciklet

Hoxha me biciklet 0

🕔18:50, 20.Sht 2009

Ka dal hoxha tuj gra bicikleten pa dur edhe e ndal polici. Me falni zotri hoxh po si i gra bicikletes pa dur? a e din qe denimi asht 35Euro edhe mduhet met denu! Po me degjo o polic se

Read Full Article
Burri me pinguin

Burri me pinguin 0

🕔21:27, 14.Sht 2009

Nje dit nje burr gjeti nje pinguin edhe nuk dinte ku ta conte. E Pyet policin ku ta coj pinguinin, ai i tha coje te kopshti zologjik. Diten tjeter polici e shikoj perseri burrin me pinguinin dhe i tha a

Read Full Article
Polici dhe kafja

Polici dhe kafja 0

🕔04:25, 20.Gus 2009

Shkon polici ne “caffe bar” per te pirë një kafe turke, hyn brenda dhe ulet aty te banaku dhe mendohet se si te porosit nje kafe te mesme dhe i’u kujtua: Polici i thote kamarierit a ben 3 kafe turke?

Read Full Article
Fshatari dhe Polici

Fshatari dhe Polici 0

🕔21:39, 16.Gus 2009

Kishte dale nje fshatare dhe shiste molla te qeruara dhe farat i ndante perti shitur edhe ato, vjen polici dhe e pyet se cfar ben ti ketu fshatari: shes molla dhe nje pjes i qeroj se ashtu e kerkojne klientet

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shkurt 2020
H M M E P S D
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829