Burri me pinguin

Administratori
By Administratori 14 Shtator, 2009 21:27

Burri me pinguin

Nje dit nje burr gjeti nje pinguin edhe nuk dinte ku ta conte.
E Pyet policin ku ta coj pinguinin, ai i tha coje te kopshti zologjik.
Diten tjeter polici e shikoj perseri burrin me pinguinin dhe i tha a e cove ne kopshtin zologjik? burri i tha po por tani po e coj ne teater.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 14 Shtator, 2009 21:27
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.