Polici dhe kafja

Administratori
By Administratori 20 Gusht, 2009 04:25

Polici dhe kafja

Shkon polici ne “caffe bar” per te pirë një kafe turke, hyn brenda dhe ulet aty te banaku dhe mendohet se si te porosit nje kafe te mesme dhe i’u kujtua: Polici i thote kamarierit a ben 3 kafe turke? dhe kamarieri i thote po menjehere.
Kamarieri i bjen policit 3 kafe, dhe polici i rendit ato kafe dhe e merr pikerisht ate kafe qe eshte ne mes sepse ai KAFE TE MESME pin.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 20 Gusht, 2009 04:25
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.