Polici dhe shoferi

Administratori
By Administratori 17 Nëntor, 2009 13:48

Duke ecur me makine nje shofer e ndalon nje polic dhe e gjobit edhe pse ishte brenda rregullores.
Pas nje debati te shkurter shoferi i hip makines de para se te niset i thote policit, hajt te nodht si gjelit tem.
Shoferi iken dhe polici mendon gjithe diten se cfare i kishte ndollur gjelit te shoferit, mos kishte ngordhur nga ndonje semundje, mos e kishte ngrene ndonje dhelper apo mos e kishin therur.
Pasdite kur shoferi kthehet per ne shtepi polici e ndalon perseri dhe i kerkon ti tregoje se cfare i kishte ndollur gjelit te tij por shoferi nuk pranon.
Polici kemengul dhe i thote po ta gris gjoben vetem me trego. Ne rregull i thote shoferi por mos te ngelet hatri.
Kisha nje pule i thote shoferi dhe pasi ra kllocke celi 10 zogj nente zoga dhe nje gjel per fat te keq te gjitha zogat ngordhen dhe mbeten vetem pula me gjelin dhe per te rene perseri kllocke gjelit i u desh te …… nanen e vet.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 17 Nëntor, 2009 13:48
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031