Bjondet te dera diskotekes

Bjondet te dera diskotekes 0

🕔21:40, 29.Sht 2009

11 bjondina shkojn ne ni disko dhe te dera shkruan nuk lejohet posht 17 dhe ato u kthyan ne shtepi, sepse prej se jan te urta kan menduar se duhet me ken me 17 bjonde.

Read Full Article
Hasa dhe Hysa me derrin

Hasa dhe Hysa me derrin 0

🕔21:36, 29.Sht 2009

Ishin kan niher Hasa edhe Hysa edhe kishin pas ik prej burgut e policia tu i ndjek e shohin nje derr edhe i thot hasa hyses hip ti ne derr dhe une po e shty, hasa ja shtrengon derrit vesht

Read Full Article
Studio Hyseni

Studio Hyseni 0

🕔19:29, 21.Sht 2009

Studio Hyseni [flv:https://www.postribe.com/video/studio_hyseni_www.postribe.com.flv 540 400] Ju ofron per ju Filmime Profesionale dhe Sherbime fotografike dixhitale Me kamera dixhitale: Per dasma, fejesa dhe gezime tuaja familjareAdresa: Shqiperi -> Shkoder -> Postribe -> Ura Mesit Juve mundeni të na kontaktoni edhe në

Read Full Article
Hoxha me biciklet

Hoxha me biciklet 0

🕔18:50, 20.Sht 2009

Ka dal hoxha tuj gra bicikleten pa dur edhe e ndal polici. Me falni zotri hoxh po si i gra bicikletes pa dur? a e din qe denimi asht 35Euro edhe mduhet met denu! Po me degjo o polic se

Read Full Article
Haxhi Idriz Boksi

Haxhi Idriz Boksi 0

🕔20:54, 18.Sht 2009

HAXHI IDRIZ BOKSI (1802-1860) ( Marre nga Libri –Shkodra dhe Motet ) Një gjëndje e tensionuar në qytetin e krahinën e Shkodrës qe krijuar pas rënies së Mustafa Pashë Bushatlliut, që shënoi edhe rënien e pashallëkut të Shkodrës. Shpirti liridashës

Read Full Article