Fshatari dhe Polici

Administratori
By Administratori 16 Gusht, 2009 21:39

Fshatari dhe Polici

Kishte dale nje fshatare dhe shiste molla te qeruara dhe farat i ndante perti shitur edhe ato, vjen polici dhe e pyet se cfar ben ti ketu

fshatari: shes molla dhe nje pjes i qeroj se ashtu e kerkojne klientet
polici: po ato fara pse i ndan
fshatari: ati i shes 3 kokrra 10 euro se te bejne te zgjuar
polici: shume shtrejt i paske
fshatari: por te bejne te zgjuar mos harro
polici: i blen kokrrat dhe i fut ne goje, menjehere kthehet dhe i thot fshatarit se me 10 euro i kisha blere 20 kile molle
fshatari: e sheh se sa shpejt u bere i menqur
polici: mi jep edhe 3 kokrra tjera

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 16 Gusht, 2009 21:39
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.