Back to homepage

Tag "amerikani"

Dy Gisht

Dy Gisht 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔00:32, 1.Mar 2010

Ishin nje Amerikan,nje Rus,dhe nje Shqiptar. Flisnin per arritjet e vendeve te tyre. Thote Amerikani,ne kemi bere aeroplanet te fluturojne ngjitur me rete. OOOOO Thone Shqiptari dhe Rusi ngjitur me rete. Ngjitur me rete jo,por dy gisht me lart.Hidhet Rusi,

Read Full Article
Shqiptari dhe Amerikani

Shqiptari dhe Amerikani 0

🕔14:09, 10.Nën 2009

Ka qene shqiptari dhe amerikani, ulen ne nje lokal. Afrohet kamarieri dhe e pyet se pari, Amerikanin: Cka doni te pini? – Ai thote Gjoni Voker Viski. Shqiptari: Shaban Teslica Koka kolle, kujton se duhet te prezantohet se pari!!

Read Full Article
Amerikani, Gjermani dhe Shqiptari

Amerikani, Gjermani dhe Shqiptari 0

🕔14:02, 10.Nën 2009

Ne nje burg kane qen te mbyllur amerikani, gjermani dhe shqiptari. Pasi i denuan po i pyesin per deshiren e fundit. Amerikani dhe gjemani e shprehen deshiren per ta pare shtepin dhe per ti takuar familjen. Kur e pyesin shqiptarin

Read Full Article
Gjermani, Amerikani dhe Shqiptari

Gjermani, Amerikani dhe Shqiptari 0

🕔14:33, 22.Gus 2009

Gjermani, Amerikani dhe Shqiptari ishin në burg edhe shefi i burgut thot qe tja plotsojm nga 1 deshir secilit edhe i thot: Gjermani thot qe me dal prej burgut edhe Amerikani thot njejt, kurse Shqiptari thot qe me ja kthy

Read Full Article
Amerikani, Italiani, Gjermani, Shkau, Shqiptari

Amerikani, Italiani, Gjermani, Shkau, Shqiptari 0

🕔19:08, 21.Gus 2009

Na ishte nje her Amerikani, Italiani, Gjermani, Shkau, Shqiptari. Kto te gjith kan pas me fol per nje gje. Amerikani ka then une i kom banesat ma te mdhaja Italiani ka then une i kom rrugat ma te mirat Gjermani

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031