Dy Gisht

Administratori
By Administratori 1 Mars, 2010 00:32 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Ishin nje Amerikan,nje Rus,dhe nje Shqiptar.
Flisnin per arritjet e vendeve te tyre.
Thote Amerikani,ne kemi bere aeroplanet te fluturojne ngjitur me rete.
OOOOO Thone Shqiptari dhe Rusi ngjitur me rete.
Ngjitur me rete jo,por dy gisht me lart.Hidhet Rusi, ne kemi bere nendeteset te lundrojne ngjitur me fundin e detit.
OOOOO thone Shqiptari dhe Amerikani ngjitur me fundin e detit.
Ngjitur me fundin e detit jo thote Rusi por dy gisht me lart.
Thote Shqiptari, ne i bejme grate te pjellin nga bytha.
OOOOOO thone Amerikani dhe Rusi nga bytha.
Nga bytha jo thote Shqiptari por dy gisht me lart.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 1 Mars, 2010 00:32 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031