Amerikani, Italiani, Gjermani, Shkau, Shqiptari

Administratori
By Administratori 21 Gusht, 2009 19:08

Na ishte nje her Amerikani, Italiani, Gjermani, Shkau, Shqiptari.
Kto te gjith kan pas me fol per nje gje.

Amerikani ka then une i kom banesat ma te mdhaja
Italiani ka then une i kom rrugat ma te mirat
Gjermani ka then une i kom flamurat ma te bukurit
Shkau ka then une i kom gazetat ma te lexuarat
Shqiptari ka then hypi maja banesave te Amerikanit, zhguli rrugat e Italianit, e fshi bythen me flamura te Gjermanit Sese sbesoni lexoni në gazeta ta shkaut.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 21 Gusht, 2009 19:08
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2021
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930