Amerikani, Gjermani dhe Shqiptari

Administratori
By Administratori 10 Nëntor, 2009 14:02

Amerikani, Gjermani dhe Shqiptari

Ne nje burg kane qen te mbyllur amerikani, gjermani dhe shqiptari.
Pasi i denuan po i pyesin per deshiren e fundit.
Amerikani dhe gjemani e shprehen deshiren per ta pare shtepin dhe per ti takuar familjen.
Kur e pyesin shqiptarin ai u thote, deshira ime mos i lini kto te dy per ti taku mamiljet e tyre!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 10 Nëntor, 2009 14:02
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.