Back to homepage

Tag "plaku"

Plaku dhe Mjeku

Plaku dhe Mjeku 0

🕔12:55, 31.Tet 2013

Një plak vete për tu vizituar tek mjeku. Mjeku: Çfarë halli të ka sjelle? Plaku: Po ja më dhëmb këmba e majtë. Mjeku: Sa vjeç jeni? Plaku: 87 Mjeku: Po është normal në këtë moshe të keni ndonjë shqetësim të

Read Full Article
Nje plak 97 vjecar

Nje plak 97 vjecar 0

🕔20:34, 28.Shk 2012

Nje plak 97-vjeçar shkon tek nje zyre sigurimesh .. – Ç`kemi? Dua te bej siguracion per jeten. -Sa vjeç je? – 97 i thote plaku. Nenpunesi çmendet: – Tallesh po ç`te duhet ty siguracioni? – Po ja do shkoj me

Read Full Article
Plaku ne Itali

Plaku ne Itali 0

🕔12:15, 11.Shk 2012

Një plak kishte shkuar ne Itali tek djemtë e vet. Pasi kishin kaluar disa dite, plaku u mërzit për plaken. Atëherë djemtë vendosen me e dërguar një nate plakun ne “shtëpi publike”. Pasi plaku kaloi ca ore atje doli dhe

Read Full Article
Me cilen nuse shkon me mire

Me cilen nuse shkon me mire 0

🕔15:08, 15.Pri 2011

E pyeten nje plak, me cilen nuse shkon me mire? Plaku u pergjigj:Me te voglen. E pyeten perseri Pse? Sepse e madhja kur flas me thote, Ha mut ha, ndersa e vogla me thote, Mos ha mut

Read Full Article
Plaku dhe Plaka

Plaku dhe Plaka 0

🕔20:45, 20.Qer 2010

Plaku i thote nje dite plakes: te bejme sic kemi bere kur kemi qene te rinj. Plaka i thote se edhe ate e kishte marre malli. Del plaku perjashta dhe fillon ti fershelleje plakes. I fershellen per 10 min, por

Read Full Article