Plaku ne Itali

Administratori
By Administratori 11 Shkurt, 2012 12:15

Plaku ne Itali

Një plak kishte shkuar ne Itali tek djemtë e vet.
Pasi kishin kaluar disa dite, plaku u mërzit për plaken.
Atëherë djemtë vendosen me e dërguar një nate plakun ne “shtëpi publike”.
Pasi plaku kaloi ca ore atje doli dhe djemtë e pyeten “He babë si ia kalove atje” dhe baba u përgjigj “lëre, lëre se nëna juaj e paska pas gojën vetëm për bukë”.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 11 Shkurt, 2012 12:15
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.