Back to homepage

Tag "plaku"

Nje plak vete ne nje dyqan

Nje plak vete ne nje dyqan 0

🕔15:46, 10.Shk 2010

Nje plak vete ne nje dyqan, i thot shiteses bèj 2kg molla. Shitsja e pyt plakun, si i do mollat? te kuqe apo te verdha? Plaku ja kthen, ska renci ngjyra se do ti qeroj.

Read Full Article
Analizat e Spermes

Analizat e Spermes 0

🕔16:44, 27.Nën 2009

Nje plak 75 vjec shkon tek doktori per te bere analiza sperme. Doktori i jep nje kavanoz dhe i thote qe ta depozitoje spermen aty. Te nesermen, xhaja i dha doktorit kavanozin bosh. – Cfare ndodhi, tha doktori? – Ah

Read Full Article
Shalqiri(fruti)

Shalqiri(fruti) 0

🕔16:40, 27.Nën 2009

Ca cuna ne park kishin blere nje shalqi po skishin thike me ca ta prisnin. Pane nje xhaje qe ishte ul cik me tutje dhe i afrohet njeri e i thote. – O xhaje, a ke ndonje thike se kami

Read Full Article
Gjyshi dhe tre djem

Gjyshi dhe tre djem 0

🕔13:54, 17.Nën 2009

Nje dite dolen tre djem, po talleshin me te moshuarit rruges, pane nje plak dhe e thirren, ai u kthye me butesi. – O xhaxhi ca eshte ajo i thane? shtylle, i tha ai. Te hyfte ne bythe i thane

Read Full Article
Plaku Kosovar

Plaku Kosovar 0

🕔22:24, 12.Nën 2009

Nje dite nje turist e pyet nje plak kosovar: – Bac sa eshte ora? 12 i thote plaku, – Vec 12 a mendova se u ba ma shume, Jo i thote baca, te na sbahet ma shume se apet prej

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Mars 2020
H M M E P S D
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031