Ura e Mesit mbuluar me bore 2 shkurt 2012 – Mesi Bridge Snow 2012 HD

Ura e Mesit mbuluar me bore 2 shkurt 2012 – Mesi Bridge Snow 2012 HD 0

🕔19:20, 29.Shk 2012 Read Full Article
Nje plak 97 vjecar

Nje plak 97 vjecar 0

🕔20:34, 28.Shk 2012

Nje plak 97-vjeçar shkon tek nje zyre sigurimesh .. – Ç`kemi? Dua te bej siguracion per jeten. -Sa vjeç je? – 97 i thote plaku. Nenpunesi çmendet: – Tallesh po ç`te duhet ty siguracioni? – Po ja do shkoj me

Read Full Article
Martohet nje burre

Martohet nje burre 0

🕔19:52, 28.Shk 2012

Martohet nje burre dhe nuk dinte ca te bente naten e pare, mer ne telefon nje shok i tho ca te bej, i thot shoku fute organin me te gjate qe ke aty ku ben shurren gruaja, mbas gjys ore

Read Full Article
Babai dhe Profesor

Babai dhe Profesor 0

🕔14:12, 26.Shk 2012

Babai: Profesor, se c’kam nje parandjenje se im bir s’ka per ta marre provimin me ju.. Profesori: Me bast 250 euro qe e merr???

Read Full Article
Nje djale i ri

Nje djale i ri 0

🕔13:48, 26.Shk 2012

Nje djale i ri shkonte per peshk po kishte 4 dite qe skapte gje. Nje xhaje aty afer vetem kapte. Vazhdoi keshtu per nje jave dhe i riu vendosi ti zere vendin xhajes qe te kapte nje peshk. Prape skapi

Read Full Article