Plaku dhe Plaka

Plaku dhe Plaka 0

🕔20:45, 20.Qer 2010

Plaku i thote nje dite plakes: te bejme sic kemi bere kur kemi qene te rinj. Plaka i thote se edhe ate e kishte marre malli. Del plaku perjashta dhe fillon ti fershelleje plakes. I fershellen per 10 min, por

Read Full Article
Zemra me kembe

Zemra me kembe 0

🕔20:32, 20.Qer 2010

Ishte njeher nje nxenes dhe e pyeti mesuesja se cfar din per zemren?  Ai i tha e di qe zemra ka kembe. Jo i tha mesuesja ulu. E pyeti nxenesin tjeter dhe ia beri te njejten pyetje. Ai tha po

Read Full Article
A pine lopt tuaja duhanin

A pine lopt tuaja duhanin 0

🕔17:11, 20.Qer 2010

Zeneli: O Hasan, a pine lopt tuaja duhanin? Hasani: Jo Zeneli:  E po ik se te ka marre flake stalla.

Read Full Article
Njeriu me i zgjuar

Njeriu me i zgjuar 0

🕔13:08, 20.Qer 2010

Kush eshte njeriu me i zgjuar ne bote? – Ai qe shpiku suposton ..se ia futi tgjithve.

Read Full Article
Njeri ne farmaci

Njeri ne farmaci 0

🕔19:51, 16.Qer 2010

Njeri ne farmaci ne nje radhe te gjate i vjen radha dhe thote: – Me jep shpejt 1 prezervativ. – C’eshte kjo gjuhe zoteri? Kthehuni ne rradhe dhe heres tjeter sillu me me kulture. Pas 10 min i vjen rradha

Read Full Article