Bjondet te dera diskotekes

Administratori
By Administratori 29 Shtator, 2009 21:40

Bjondet te dera diskotekes

11 bjondina shkojn ne ni disko dhe te dera shkruan nuk lejohet posht 17
dhe ato u kthyan ne shtepi, sepse prej se jan te urta kan menduar se duhet me ken me 17 bjonde.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 29 Shtator, 2009 21:40
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.