Hasa dhe Hysa me derrin

Administratori
By Administratori 29 Shtator, 2009 21:36

Hasa dhe Hysa me derrin

Ishin kan niher Hasa edhe Hysa edhe kishin pas ik prej burgut e policia tu i ndjek e shohin nje derr edhe i thot hasa hyses hip ti ne derr dhe une po e shty, hasa ja shtrengon derrit vesht edhe derri ben hrrrrr e i thot hys hip se nezi.
Niset derri me hec e ndalet meni ven e con kemben tu shurr i thot hasa hys shtinja gishtin se e nxjerri benzinen.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 29 Shtator, 2009 21:36
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.