Studio Hyseni

Administratori
By Administratori 21 Shtator, 2009 19:29

Studio Hyseni

Studio Hyseni

[flv:https://www.postribe.com/video/studio_hyseni_www.postribe.com.flv 540 400]

Ju ofron per ju Filmime Profesionale dhe Sherbime fotografike dixhitale

Me kamera dixhitale: Per dasma, fejesa dhe gezime tuaja familjareAdresa:

Shqiperi -> Shkoder -> Postribe -> Ura Mesit
Juve mundeni të na kontaktoni edhe në Cel.0682369270
JU MIREPRESIM

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 21 Shtator, 2009 19:29
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.