Na i sjell ato qe blem e ti hame

Administratori
By Administratori 6 Shkurt, 2010 21:40

Para disa kohesh në Shkoder një çiftë ishin te stacioni i trenit e donin të shkonin në Tiranë dhe ishte hera e parë që po udhtonin me tren.

Ata panë se shum nga udhetarët po blinin banane, por këto se dinin se qfarë ishin. Ishte hera e parë që kishin parë banane e vendosen që ti blenin. Gjate rrugës burri i thot gruas na i sjell ato që blem e ti hamë.

Gruaja ja jep burrit por burri i thotë a po e ban prove ti e para, jo ja kthen gruaja haje ti i pari e me thuaj si është, jo ti jo unë e ky muhabet zgjate deri te tuneli ne lezhë, në momentin hyrjes në tunel burri e kafshon bananen dhe gruaja e pyet e provove si është? Mos e ha i thotë burri se ti qerroka te dy sytë e ballit.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 6 Shkurt, 2010 21:40
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Gusht 2021
H M M E P S D
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031