Back to homepage

Tag "burri"

Nje i dehur i bie ziles

Nje i dehur i bie ziles 0

🕔16:20, 14.Shk 2016

Nje i dehur i bie ziles… Gruaja (zonja e shtepise): Kush eshte? Burri: A ju mungon njeri? Gruaja: Me mungon burri. Burri: Hape, se un qenkam.

Read Full Article
Barcaleta – Martesa

Barcaleta – Martesa 0

🕔21:27, 16.Nën 2015

Gruaja zgjohet nga gjumi ne ora 2 te nates ve re se burri i saj nuk ishte ne shtrat. Filloj ta kerkoj aj ishte ne kuzhine, kishte ndezur nje cigare, pinte kafe dhe qante, gruaja ju drejtuar i dashur a

Read Full Article
Po me thoshte gruaja

Po me thoshte gruaja 0

🕔21:29, 27.Jan 2014

Po me thoshte gruaja qe duhet t’i kushtoja me shume kohe djalit vogel: -Shiko, duhet te merresh me shume me djalin. Kam frike se ai do te rritet pa provuar dashurine babe-bir. Jeni bere si te huaj.. -Po ca thu

Read Full Article
Një burre ishte bërë tap

Një burre ishte bërë tap 0

🕔18:06, 2.Maj 2012

Një burre ishte bërë tap dhe doli para pasqyres dhe pa veten e tij dhe tha:”U hajduti”. Zbriti poshte dhe i tha një polici: “Tek shtepia ime ndodhet një hajdut”. Kur shkoi polici para pasqyres tha:”O budall por ja ku

Read Full Article
Nje kinez

Nje kinez 0

🕔21:52, 13.Mar 2012

Nje kinez qe ishte ne pune tek nje shqiptar e merr ne telefon: “Une jo pune sot, sepse jo mire”. Shqiptari i thot: “Une sa her qe nuk jam mire bej seks me gruan dhe behem me mire”. Pas disa

Read Full Article