Back to homepage

Tag "banane"

Bananja

Bananja 0

🕔21:38, 20.Shk 2010

Nje dite ecen nje burre dhe rrezohet ne trotuar, Nje vajze ulet dhe qan, Mos qaj vogelushe se nuk jam vrare shume, Nuk po qaj per ty po per bananen qe me shkele.

Read Full Article
Na i sjell ato qe blem e ti hame

Na i sjell ato qe blem e ti hame 0

🕔21:40, 6.Shk 2010

Para disa kohesh në Shkoder një çiftë ishin te stacioni i trenit e donin të shkonin në Tiranë dhe ishte hera e parë që po udhtonin me tren. Ata panë se shum nga udhetarët po blinin banane, por këto se

Read Full Article