Back to homepage

Tag "treni"

Na i sjell ato qe blem e ti hame

Na i sjell ato qe blem e ti hame 0

🕔21:40, 6.Shk 2010

Para disa kohesh në Shkoder një çiftë ishin te stacioni i trenit e donin të shkonin në Tiranë dhe ishte hera e parë që po udhtonin me tren. Ata panë se shum nga udhetarët po blinin banane, por këto se

Read Full Article
Treni dhe Zezaku

Treni dhe Zezaku 0

🕔08:42, 26.Jan 2010

Na ishte nje here nje burre qe do hipte ne tren po nuk e dinte se si ishte, nuk kishte pare ndonjiehere tren me sy dhe pyet sportelisten kur mer bileten: si eshte treni? Gruaja i pergjigjet: eshte nje gje

Read Full Article