Back to homepage

Tag "shtatzen"

Mesuesja shtatzen

Mesuesja shtatzen 0

🕔15:12, 23.Jan 2010

Nje dit vere msusja po i conte femijet ne shetije dhe msusja ishte shtatzane dhe ishte ne fustan skishte vesh brek hiq dhe keshtu mesuses i vjen nevoja me ba. Ju thot femijeve qe ti mbyllni syt ata i mbyllen

Read Full Article
Fëmija Kurioz

Fëmija Kurioz 0

🕔21:32, 21.Nën 2009

Një herë një fëmijë i vogël pyet mamanë e tij që ishte shtatëzanë: – O Mami, pse e ke barkun e madh ti? Dhe Mamaja ja kthen: Sepse pres një femijë! Një ditë djali shef një burrë që e kishte

Read Full Article
Bjondina testin e shtatzenise

Bjondina testin e shtatzenise 0

🕔19:38, 7.Sht 2009

Dje e kam bere testin e shtatzënisë po i thotë biondina biondinës, kjo tjetra i kthehet a kenë pyetjet e vështira?

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930