Back to homepage

Tag "shtatzen"

Mesuesja shtatzen

Mesuesja shtatzen 0

🕔15:12, 23.Jan 2010

Nje dit vere msusja po i conte femijet ne shetije dhe msusja ishte shtatzane dhe ishte ne fustan skishte vesh brek hiq dhe keshtu mesuses i vjen nevoja me ba. Ju thot femijeve qe ti mbyllni syt ata i mbyllen

Read Full Article
Fëmija Kurioz

Fëmija Kurioz 0

🕔21:32, 21.Nën 2009

Një herë një fëmijë i vogël pyet mamanë e tij që ishte shtatëzanë: – O Mami, pse e ke barkun e madh ti? Dhe Mamaja ja kthen: Sepse pres një femijë! Një ditë djali shef një burrë që e kishte

Read Full Article
Bjondina testin e shtatzenise

Bjondina testin e shtatzenise 0

🕔19:38, 7.Sht 2009

Dje e kam bere testin e shtatzënisë po i thotë biondina biondinës, kjo tjetra i kthehet a kenë pyetjet e vështira?

Read Full Article