Fëmija Kurioz

Administratori
By Administratori 21 Nëntor, 2009 21:32

Fëmija Kurioz

Një herë një fëmijë i vogël pyet mamanë e tij që ishte shtatëzanë:
– O Mami, pse e ke barkun e madh ti?
Dhe Mamaja ja kthen: Sepse pres një femijë!
Një ditë djali shef një burrë që e kishte barkun e madh dhe e pyet:
– Xhaxhi po ti çfarë po pret?
Ai ja kthen: Po pres autobuzin!
– Fëmija i thotë: Po doli biçikletë do ma japësh mua?

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 21 Nëntor, 2009 21:32
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.