Back to homepage

Tag "plaka"

Plaka ne dyqan seksi

Plaka ne dyqan seksi 0

🕔14:39, 4.Pri 2011

Nje grua plake shkon ne nje dyqan seksi. Plaka : keni vibrator? Po thote shitesi. Ja shiko aty ne krah te majte. Ja thote plaka ,ate te kuqin atje dua une. Me vjen keq i thote shitesi po ate nuk

Read Full Article
Plaka dhe djemt

Plaka dhe djemt 0

🕔16:18, 11.Gus 2010

Plaka: -ça po bëni ju djem aty ju keqen nëna.. Djemt: -po marrim drog.. Plaka: -Mire po vetëm mos u ulni në beton se ftofeni..

Read Full Article
Plaku dhe Plaka

Plaku dhe Plaka 0

🕔20:45, 20.Qer 2010

Plaku i thote nje dite plakes: te bejme sic kemi bere kur kemi qene te rinj. Plaka i thote se edhe ate e kishte marre malli. Del plaku perjashta dhe fillon ti fershelleje plakes. I fershellen per 10 min, por

Read Full Article
Djali dhe bicikleta

Djali dhe bicikleta 0

🕔02:08, 2.Nën 2009

Njeher kishte vdekur 1 plak dhe pas disa vitesh vdiq edhe plaka. Nje djal erdhi me biciklet per ta ngushelluar familjen. Ai e la bicikleten jasht dhe hyri brenda kur doli jasht nuk e pa bicikleten dhe fillo te qaj.

Read Full Article
Beni dhe pasqyrja

Beni dhe pasqyrja 0

🕔18:20, 9.Tet 2009

Del Beni ne treg dhe duke shetitur e sheh nje pasqyre por nuk e din se ca eshte ajo dhe e pyet shitesin ca eshte kjo? Ai i tregon eshte pasqyre munesh me pa veten aty kur te rruhesh e

Read Full Article