Djali dhe bicikleta

Administratori
By Administratori 2 Nëntor, 2009 02:08

Njeher kishte vdekur 1 plak dhe pas disa vitesh vdiq edhe plaka.
Nje djal erdhi me biciklet per ta ngushelluar familjen.
Ai e la bicikleten jasht dhe hyri brenda kur doli jasht nuk e pa bicikleten dhe fillo te qaj.
Nje plak i tha mos u merzit se ka qen e vjeter, djali i tha: e vjeter e vjeter po kish ba mi hyp edhe nja dy here.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 2 Nëntor, 2009 02:08
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.