Back to homepage

Tag "kafe"

Do dalesh me mua

Do dalesh me mua 0

🕔20:31, 18.Maj 2011

Ai: Do dalesh per kafe me mua??? Ajo: S’dua kafe, dua redbull…. Ai: Me mir dalim ndo 1 dit tjeter….

Read Full Article
Si e porosit bjondina nje kafe te meseme?

Si e porosit bjondina nje kafe te meseme? 0

🕔12:58, 23.Mar 2011

I porosit 3 kafe dhe e pin te mesit.

Read Full Article
Polici dhe kafja

Polici dhe kafja 0

🕔04:25, 20.Gus 2009

Shkon polici ne “caffe bar” per te pirë një kafe turke, hyn brenda dhe ulet aty te banaku dhe mendohet se si te porosit nje kafe te mesme dhe i’u kujtua: Polici i thote kamarierit a ben 3 kafe turke?

Read Full Article