Si e porosit bjondina nje kafe te meseme?

Administratori
By Administratori 23 Mars, 2011 12:58

Si e porosit bjondina nje kafe te meseme?

I porosit 3 kafe dhe e pin te mesit.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 23 Mars, 2011 12:58
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.