Dy shok

Dy shok 0

🕔20:57, 20.Maj 2011

Dy shok Hasa: Kam nje lajm te mire dhe nje lajm te keq, Hysa: Ok me thuaj ate te mirin me perpara, Hasa: Kam lene drogen, Hysa: Po shyqyr me ne fund… po lajmi i keq Hasa: Se mbaj mend

Read Full Article
Jeton ne bregdet

Jeton ne bregdet 0

🕔20:48, 20.Maj 2011

Jeton ne bregdet dhe nuk di te notosh..? Pse lali ti qe ke shtepin pran aeroportit, di te fluturosh… ?

Read Full Article
Do dalesh me mua

Do dalesh me mua 0

🕔20:31, 18.Maj 2011

Ai: Do dalesh per kafe me mua??? Ajo: S’dua kafe, dua redbull…. Ai: Me mir dalim ndo 1 dit tjeter….

Read Full Article
Shkolla

Shkolla 0

🕔20:20, 18.Maj 2011

E dua aq shum shkollen, saqe rri gjat gjith kohes duke e shikuar nga lokali perballe!

Read Full Article
Mos ndalo

Mos ndalo 0

🕔20:19, 18.Maj 2011

Ishte Shqiptari, Italiani, Francezi dhe po flisnin per seks. Francezi: un e bera mbrem me gruan 3 here, dhe ne mengjes ishte ne qef akoma. Italiani: un e bera mbrem 6 her dhe ne mengjes gruaja me tha qe isha

Read Full Article