Back to homepage

Tag "femija"

Fabrika e sallamit

Fabrika e sallamit 0

🕔15:35, 23.Mar 2010

Ka qen babi edhe djali, babi e ka cuar ne fabrik te sallamit dhe i ka then shiko djali im, ktu hin derri e atje del sallami. E ka vet djali o babi me shti ktu sallamin a del atje

Read Full Article
Babi dhe Djali

Babi dhe Djali 0

🕔15:20, 8.Dhj 2009

E pyet djali të atin: “Babi, a ma jep makinen” Babi ia kthen: O bir, për çfar i ke këmbët? Kurse djali i thotë: Të majtën për frena, kurse djathtën për gaz.

Read Full Article
Babi, mami dhe femija

Babi, mami dhe femija 0

🕔20:43, 29.Gus 2009

Nji dite ishin ne dhom babi me mamin edhe po bajn muhabet me ba edhe nji femije tjeter mirpo djalin qe e kishin kishte pas hyp ne tavan dhe po i ndegjon se qa po flasin prinderit. Mami po i

Read Full Article
Mushkonja dhe xixellonja

Mushkonja dhe xixellonja 0

🕔19:38, 21.Gus 2009

Nje djal nje nat shkoj te fle ne shtrat edhe pas pak thirri -o babi,o babi po me ngacmojn mushkonjat -mbulohu me jergan! i tha babi, pas pak e thirri prap -o babi,o babi tash erdhen mushkonjat me elektrik ne

Read Full Article