Mushkonja dhe xixellonja

Administratori
By Administratori 21 Gusht, 2009 19:38

Mushkonja dhe xixellonja

Nje djal nje nat shkoj te fle ne shtrat edhe pas pak thirri
-o babi,o babi po me ngacmojn mushkonjat
-mbulohu me jergan! i tha babi, pas pak e thirri prap
-o babi,o babi tash erdhen mushkonjat me elektrik ne dor, (xixellonjat).

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 21 Gusht, 2009 19:38
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.