Fabrika e sallamit

Administratori
By Administratori 23 Mars, 2010 15:35

Fabrika e sallamit

Ka qen babi edhe djali, babi e ka cuar ne fabrik te sallamit dhe i ka then shiko djali im, ktu hin derri e atje del sallami.
E ka vet djali o babi me shti ktu sallamin a del atje derri?
I ka then babi JO, at fabrik e ka vec nana jote!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 23 Mars, 2010 15:35
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.