Babi dhe Djali

Administratori
By Administratori 8 Dhjetor, 2009 15:20

Babi dhe Djali

E pyet djali të atin: “Babi, a ma jep makinen”
Babi ia kthen: O bir, për çfar i ke këmbët?
Kurse djali i thotë: Të majtën për frena, kurse djathtën për gaz.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 8 Dhjetor, 2009 15:20
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.