Back to homepage

Tag "femi"

Mesuesja shtatzen

Mesuesja shtatzen 0

🕔15:12, 23.Jan 2010

Nje dit vere msusja po i conte femijet ne shetije dhe msusja ishte shtatzane dhe ishte ne fustan skishte vesh brek hiq dhe keshtu mesuses i vjen nevoja me ba. Ju thot femijeve qe ti mbyllni syt ata i mbyllen

Read Full Article
Zonjë ta mbajë unë majmunin

Zonjë ta mbajë unë majmunin 0

🕔12:27, 4.Dhj 2009

Nje grua hynë në autobus më fëmijë në dorë. Sa e pa feminë shoferi tha: “O bo, bo kur nuk kamë pa femijë më të keq” Gruaja e ofenduar shkoi në fund të autobusit. Mirpo një zotëri i cili ishte

Read Full Article
Fëmija Kurioz

Fëmija Kurioz 0

🕔21:32, 21.Nën 2009

Një herë një fëmijë i vogël pyet mamanë e tij që ishte shtatëzanë: – O Mami, pse e ke barkun e madh ti? Dhe Mamaja ja kthen: Sepse pres një femijë! Një ditë djali shef një burrë që e kishte

Read Full Article
Djali budall

Djali budall 0

🕔19:08, 16.Gus 2009

Kan ken nje her nje grua shtatzan edhe djali i saj e ka vet cfar ke ne bark? ajo i ka than e kom fmin e djali e ka pyt kush ta ka dhen femin, ajo i ka than baba edhe ky femija

Read Full Article